foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Karjeros diena

    Karštą birželio 13-osios dieną gimnazijoje šurmuliavo Karjeros diena. Jos metu, mokiniai noriai sprendė interaktyvius savęs pažinimo testus (planšečių pagalba), aktyviai gilinosi į plataus profesijų pasaulio klodus, analizavo esamą darbo rinką bei galimas jos ateities prognozes, diskutavo, kokios šiai dienai jau yra išnykusios, o kokios, spėjama, bus paklausios ateities profesijos, praktiškai išbandė paieškos įrankius, leidžiančius nepasiklysti plačiame, su karjeros, profesijos paieška susijusiame informacijos sraute.

    Atsakingos mokytojos - R. Streleckienė bei L. Tamošaitienė.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija