foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas su Jurbarko rajono vyriausiąja architekte Gražina Gadliauskiene

   Gegužės 14-15 dienomis mūsų gimnazijos 1-ųjų klasių mokiniai kartu su technologijų mokytojais bei mokyklos administracija suorganizavo susitikimą su Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoja, vyriausiąja architekte Gražina Gadliauskiene. Ji papasakojo apie architektės darbą, ko jam reikia, kas jame svarbu. Taip pat architektė parodė brėžinių pavyzdžius, kuriuose buvo pavaizduoti Jurbarko, Raudonės, Vytėnų, Smalininkų žemėlapiai bei tvarkymo planai. Susitikimas buvo įdomus ir prasmingas, sužinojome daug naujų dalykų. Esame dėkingi architektei už įdomų pasakojimą, suteiktas žinias.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija