foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos tarybos diskusija-susitikimas „Efektyvus savivaldos institucijų bendradarbiavimas“

   Kovo 26 d. vyko mokinių tarybos ir gimnazijos tarybos diskusija-susitikimas „Efektyvus savivaldos institucijų bendradarbiavimas“. Dalyvavo Jurbarko Antano Giedraičio Giedriaus gimnazijos savivaldos atstovai, mokinių tarybos pirmininkas Irmantas Norkūnas, gimnazijos tarybos pirmininkė Jurgita Kazinevičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė

.

  

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija