foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

„Makaronų tiltų“ statymo atrankinis čempionato turas

   Per VGTU dieną mūsų gimnazijoje buvo doc. Gintauto Ambraso suorganizuotas „Makaronų tiltų“ statymo atrankinis čempionato turas. Jo metu mūsų gimnazistai ir rajono moksleiviai galėjo susipažinti su čempionato nuostatais, su inžinierinėmis tiltų konstrukcijomis ir varžytis tarpusavyje, kurių tiltas atlaikys didesnį svorį. Čempionate dalyvavo 7 komandos iš Jurbarko rajono mokyklų.

I vietos nugalėtojai: komanda iš Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos, kurių tiltas atlaikė 2,8kg

II vietos nugalėtojai: mūsų gimnazijos komanda, kurių tiltas atlaikė 2,6 kg 

III vietos nugalėtojai: komanda iš Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, kurių tiltas atlaikė 2,8 kg

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija