foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

TIC projektas „It’s Kaunastic“

   Kovo 21 d. prie Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos atvyko „It’s Kaunastic“ ženklais ir akiniuotais žmogeliukais išmargintas vilkikas. Tai - Kauno Turizmo informacijos centro įgyvendinamo projekto idėja – aplankyti Lietuvos miestų, miestelių mokyklas ir mokiniams parodyti Kauną kitaip. Tam sukurta 12 virtualių programų, kurias galima stebėti per virtualios realybės akinius, nuo aplinkos triukšmo atsiribojus ausinėmis.

   Džiaugiamės, kad tarp planuojamų aplankyti 30-ies miestų geriausių mokyklų pateko ir Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazija. Virtualios realybės programas išbandė daugiau nei 100 Gimnazijos pirmų ir antrų klasių mokinių. 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija