foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Užgavėnių šventė 2019

   Šiais metais Užgavėnių šventę organizavo 1a klasė ir jų auklėtoja Vita Pakinkytė. Tradiciškai Užgavėnių personažai pasveikino mokytojus ir gimnazistus. Šventę praturtino Jurbarko kultūros centro Užgavėnių persirengėlių komanda.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija