foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kalėdinis matematikos turnyras 2018

   Gruodžio 18 dieną gimnazijoje vyko komandinis Kalėdinis matematikos turnyras. Turnyrą organizavo ir vedė matematikos mokytoja Laimina Juškienė. Komandas sudarė 2d, 2e ir 4M4 klasių moksleiviai. Jie varžėsi spręsdami uždavinius.

   Paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko 6-oji komanda: Mantas Bosas (2e), Rytis Matakas (2d) ir Mantas Širkevičius (4M4). Sveikiname nugalėtojus!

   Visi dalyviai po turnyro dalijosi įspūdžiais, analizavo užduotis, džiaugėsi savo sėkme. Visiems linkime gražių švenčių!

Goda Masaitytė, Andrėja Butkutė ir matematikos mokytoja L.Juškienė

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija