Kalėdinis matematikos turnyras 2018

Gruodžio 18 dieną gimnazijoje vyko komandinis Kalėdinis matematikos turnyras. Turnyrą organizavo ir vedė matematikos mokytoja Laimina Juškienė. Komandas sudarė 2d, 2e ir 4M4 klasių moksleiviai. Jie varžėsi spręsdami uždavinius.

Paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko 6-oji komanda: Mantas Bosas (2e), Rytis Matakas (2d) ir Mantas Širkevičius (4M4). Sveikiname nugalėtojus!

Visi dalyviai po turnyro dalijosi įspūdžiais, analizavo užduotis, džiaugėsi savo sėkme. Visiems linkime gražių švenčių!

Goda Masaitytė, Andrėja Butkutė ir matematikos mokytoja L.Juškienė