foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas su Benediktu Vanagu

   Gruodžio 7-ąją dieną mūsų mokykloje viešėjo  vienas universaliausių lenktynininkų Baltijos šalyse, pasiekęs aukštų rezultatų ralio, žiedinių lenktynių, ralio maratonų ir bekelės varžybų trasose - Benediktas Vanagas.  Šis vizitas buvo skirtas 13 mokyklų visoje Lietuvoje, laimėjusių Benedikto projekte „Profesionalu būti verta“. Sutikimą organizavo 3C klasė, nes, kartu su auklėtoja Asta Zikiene, dalyvavo projekte ir sėkmingai laimėjo. Renginyje Benediktas dalinosi savo patirtimi, asmenine nuomone ir mielai bendravo su visais buvusiais salėje.

  Lenktynininkas laikomas tikru ekstremalu, tad po diskusijos Benediktui buvo paruošta įdomi užduotėlė - pagaminti priešpiečius, mat yra sakęs, jog maisto gaminimas jam - išties ekstremalu. Mūsų svečias to nesitikėjo, bet drąsiai priėmė iššūkį, kuo mes labai džiaugiamės! Susitikimas buvo įdomus, maloniai praleidome laiką ir tikimės, kad Benediktui taip pat patiko viešėti mūsų mokykloje.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija