foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pirmųjų klasių susipažinimo popietė 2018

   Šių metų lapkričio 9 dieną gimnazijoje vyko pirmųjų klasių susipažinimo popietė. Renginį organizavo mokytoja Laimina Juškienė kartu su auklėjamąją I d klase.

  Visos klasės paruošė labai gražius, kūrybingus prisistatymus. Mokiniai buvo aktyvūs žaidimuose, draugiškai rungtyniavo atlikdami užduotis. Popietės metu jaunieji gimnazistai linksmai leido laiką, dainavo, šoko.

Laimina Juškienė ir Lijana Lipinskaitė 1d

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija