foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Po žvaigždėtu dangum

   2018 m. lapkričio 24 dieną gimnazijos mokiniai Gabija Armonaitė, Orestas Palšauskas, Dominyka Jokšaitė, Neringa Gailiūtė ir Mantas Širkevičius, kartu su fizikos mokytoju ekspertu (astronomijos būrelio vadovu) Antanu Kiniuliu, dalyvavo Vilniuje vykusioje jaunųjų astronomų viktorinoje „Po žvaigždėtu dangum“.

   Iš visos Lietuvos susirinkę jaunieji astronomai buvo suskirstyti į 10 komandų, pavadintų JAV erdvėlaivių vardais. Mokinių grupėms buvo pateiktos ir komandinės, ir asmeninės užduotys, kurių metu buvo tikrinamos ne tik astronominės žinios, bet ir mokinių kūrybingumas, sugebėjimas bendradarbiauti, spręsti įvairius uždavinius. Viktorina pasižymėjo ne tik puikia, draugiška ir linksma atmosfera, bet ir buvo nuostabi galimybė gilinti turimas žinias ar sužinoti kažką naujo.

   Gimnazistai džiaugiasi naujai įgyta patirtimi, išmoktais dalykais ir pažintimis. Nenuvylė ir prizai – visiems viktorinos dalyviams įteikti diplomai ir informacinė knyga „Lietuvos dangus 2019“.
Sveikiname Neringą Gailiūtę su komanda „Challenger“, užėmusią I-ąją vietą ir Orestą Palšauską su komanda „Endeavour“, užėmusį III-ąją vietą!

 

 Straipsnio autorė – Neringa Gailiūtė 3 B

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija