foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pyragų diena 2018

   Lapkričio 6-ąją dieną TV3 iniciatyva Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Mūsų gimnazija - taip pat ne išimtis. Renginį organizavo 3C bei 3D klasės, o bendradarbiauti pakviesti visi trečių klasių mokiniai. Tad antradienį prie bibliotekos buvo išdėlioti stalai, mokiniai juos papuošė savo gamintais skanėstais ir mokyklos bendruomenė galėjo įsigyti įvairių kepinių, taip prisidėdama prie akcijos, bei pasivaišinti nemokama arbata, kartu pabūti ir gerai praleisti laiką.

   Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones, todėl smagu pranešti, kad gimnazijoje akcijos fondui surinkta virš 100 eurų! Kiekvieno indėlis svarbus ir prasmingas - savo mažomis pastangomis galime įžiebti didelę laimės šypseną!

   Nuoširdžiai dėkojame visiems pirkusiems, kepusiems ar kitaip prisidėjusiems akcijai įvykti mūsų gimnazijoje!

Organizatoriai

 

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija