foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Ö kaip vokiškai?

   Jau keletą metų iš eilės spalio mėnesį visoje Lietuvoje vyksta vokiečių kalbai skirti renginiai „Ö kaip vokiškai?“. Šia iniciatyva siekiama pabrėžti vokiečių kalbos vaidmenį Lietuvos švietimo ir kultūros įstaigose, versle ir kitose gyvenimo srityse. Projektą inicijavo Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe‘s institutas, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA).

   Prie šios iniciatyvos noriai prisijungė ir vokiečių kalbą besimokantys Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokiniai. Šiais metais projektas vyko spalio 22-26 dienomis. Kiekviena pamoka buvo pradedama specialiai šiam projektui sukurtu grupės SKAMP himnu „Ja, ich kann“. Visą savaitę mokiniai rinko ir iliustravo gražiausius vokiškus žodžius, patarles. 1A klasės mokiniai parengė projektinius darbus: „Warum denn Deutsch?“, „Deutsche Autos“, „Sport in Deutschland“.

    Pagrindinis renginys vyko spalio 26 d., į kurį atvyko du tarptautinių jaunimo debatų alumnų asociacijos nariai. Susitikimo metu jaunuoliai mokiniams papasakojo apie asociaciją, jos veiklą, galimybes su PASCH, pasidalino patirtimi, ką kiekvienam iš jų komandos davė vokiečių kalba. Mokiniai taip pat turėjo galimybę dalyvauti debatuose vokiečių/lietuvių kalbomis. Po renginio visų dalyvių laukė projekto organizatorių suvenyrai ir saldūs prizai.

Vokiečių kalbos mokytoja gimnazijoje Sigita Gerulaitienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija