foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai“

   2018 m. gegužės 17 d. Jurbarko Antano Giedraičio Giedriaus gimnazijos komanda, kartu su socialine pedagoge Roma Kasparaitiene, dalyvavo prevenciniame renginyje šaunių komandų varžytuvėse „Visos pasakos baigiasi laimingai“. Renginyje dalyvavo daug Jurbarko rajono mokyklų bei svečiai iš Kaišiadorių ir Šakių. Visos komandos turėjo parengti namų darbus, t. y. žinomos pasakos šiuolaikinę vaidybinę improvizaciją atskleidžiančią patyčių, smurto temą. O pažangos valandoje „Atpažink, suprask, padėk“ liejosi ne tik dalyvių žinios, bet ir prakaitas...

   Šaunuoliai gimnazistai, atlaikė išbandymus ir pelnė „Išraiškingiausios“ komandos vardą.

   Renginį užbaigė aktoriaus, režisieriaus, dainų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Kaniavos koncertas.

Socialinė pedagogė Roma Kasparaitienė

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija