foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Renginys, skirtas Europos dienai paminėti 2018

   Renginyje, skirtame Europos dienai paminėti, kurį organizavo istorijos mokytojai Birutė Genienė ir Jonas Laurinaitis dalyvavo svečias Petras Auštrevičius – diplomatas, Lietuvos politikas, nuo 2014 m. Europos Parlamento narys.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija