foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jurbarko miesto ir verslo šventė 2018

   Jurbarko miesto ir verslo šventės 2018 koncertinėje programoje dalyvavo muzikos mokytoja Gražina Mikšienė kartu su Emilija Barčauskaite, Jogaile Gustaityte,  Paulina Kerutytė ir Andriumi Šleiniumi. 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija