foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

   Jaunimo asmeninio tobulėjimo programos – DofE renginys

   Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija nuo šių mokslo metų įgyvendina pasaulyje gerai žinomą jaunimo asmeninio tobulėjimo programą – DofE. Vasario 27 d. gimnazijoje lankėsi DofE apdovanojimų programos žygių koordinatorė Justina Vyšniauskaitė ir programos koordinatorė Laura Martusevičienė, kurios vedė įvadinį pasirengimo DofE žygiui užsiėmimą. Bronzos ženklelio siekianti trečios klasės mokinė Gabrielė su bendramoksliais pasidalino savo asmeninio tobulėjimo tikslais.

   Kviečiame visus I-III klasių mokinius prisijungti prie DofE programos ir pasiimti jos teikiamas galimybes. Primename, kad mūsų gimnnazijoje šios programos koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, vadovė Lina Maskolaitienė, žygio vadovas Linas Klijūnas.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija