foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Netradicinė pamoka–paskaita „Dizaino industrija“

   Sausio 31 d. technologijų kabinete vyko netradicinė pamoka–paskaita „Dizaino industrija“, kurią organizavo gimnazijos administracija ir technologijų mokytoja Irena Petruitienė. Pamoką–paskaitą vedė buvusi mokinė kostiumų dizainerė, teatro bei kino dailininkė Rūta Lendraitytė Utalla.

Erika Matijošaitytė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija