foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Šimtadienis 2018

   Patys aktyviausi gimnazijos 3-ių klasių mokiniai Šimtadienio renginiui pradėjo ruoštis dar rudenį. Šiais metais į talką buvo pakviestas buvęs gimnazijos mokinys Tadas Radišauskas. Visų kantrybe, išmone ir kūrybiškumu aplaistytas darbas davė džiugių rezultatų. Šimtadienio renginys įvyko sklandžiai ir triukšmingai. Abiturientai su dėkingumu paliko originalų testamentą visiems trečiokams.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija