foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

III klasių viktorina

   Gruodžio 11 dieną gimnazijoje per septintą pamoką vyko III klasių viktorina, kurią organizavo IIIE klasė (auklėtoja J. Norkūnienė). Viktorinoje dalyvavo IIIA, IIIB, IIIC, IIID, IIIE, IIID, IIIF klasių komandos. Renginio dalyviai turėjo atsakyti į lengvus, kartais priverčiančius pasukti galvą klausimus. Viktoriną sudarė trys dalys, kurios buvo viena už kitą įdomesnės. Vis dėlto pirmą vietą po atkaklios kovos laimėjo IIIA klasės komanda – Gudiškytė Gabrielė, Mažeikaitė Rugilė, Jasiūnas Marius, Stankevičiūtė Ema ir Mačiulaitytė Deimantė. Renginys patvirtino posakį, jog to, ką turi, ant pečių nešioti nereikės.

Batatis Normantas, IIIE klasės mokinys

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija