foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas su korespondentu

    Gruodžio 15 dieną gimnazijos Jaunųjų žurnalistų būrelis bendravo su „Šviesos“ korespondentu Luku Pilecku. Nors susitikimas vyko neoficialioje aplinkoje, sklandant prieššventinėms nuotaikoms, tačiau buvo turiningas: gimnazistės daug išgirdo apie žurnalistų darbą, jo sunkumus bei džiaugsmus, taip pat apie savitą Luko Pilecko žurnalistinio darbo patirtį. Paklaustas, kokios savybės pačios svarbiausios šios profesijos atstovams, korespondentas atsakė, kad kantrybė ir įžūlumas. Smagiausia susitikimo akimirka ir kulminacija – čia pat improvizuota fotosesija. Taigi, popietė prie kavos puodelio buvo jauki, sklandi ir naudinga.

Jaunoji žurnalistė Miglė Venckutė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija