foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kalėdinis matematikos turnyras

    Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje gruodžio 5 dieną matematikos mokytojos Laiminos Juškienės 3M4 ir 4M4 grupių mokiniai dalyvavo Kalėdiniame matematikos turnyre. Jie ne tik sprendė užduotis, bet ir patys kūrė matematines-kalėdines užduotėles.

    Turnyre daugiausiai taškų surinko Jasevičiūtė Amanda, Laurinaitytė Greta ir Glinskaitė Gabija. Sveikiname!

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija