foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jaunųjų žurnalistų būrelio viešnagė laikraščio redakcijoje

    Gruodžio 1-ąją gimnazijos Jaunųjų žurnalistų būrelis lankėsi Jurbarko miesto ir rajono laikraščio „Mūsų laikas“ redakcijoje. Išvyka buvo įdomi: leidinio direktorė Oksana Mazur ir korespondentė Rasa Murauskienė supažindino su šiuo metu leidžiamo laikraščio istorija, atskleidė žurnalistinio darbo specifiką ir užkulisius, papasakojo atsitikimų iš savo patirties. Daug emocijų kilo antrojoje susitikimo dalyje, kai gimnazistės atliko praktines užduotis: kūrė straipsnių antraštes, galvojo, kokios savybės būdingos žurnalistui, diskutavo bei ginčijosi. Apsilankymas redakcijoje buvo naudingas: dar daugiau sužinota apie vieną iš įtakingiausių profesijų Lietuvoje – juk ne veltui sakoma, kad žiniasklaida yra ketvirtoji valdžia, turinti didelę galią paveikti visuomenės gyvenimą.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija