foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Sveikiname Europos jaunimo sambo imtynių vicečempionę!

Sveikiname 4f klasės gimnazistę SANDRĄ ŽIEVYTĘ, kuri dalyvavo Prahoje Europos jaunių ir jaunimo sambo imtynių čempionate ir laimėjo sidabro medalį!

Linkime jai daugiau pergalių, siekti užsibrėžtų tikslų gyvenime ir sėkmės!

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija