foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Rankinio komanda pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines varžybas

   Gimnazijos mergaičių rankinio komanda pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines varžybas. Nuotraukoje pirmoje eilėje iš kairės Ugnė Mozūraitytė, Paulina Vilkenytė, Monika Urbonavičiūtė, antroje eilėje iš kairės Viktorija Klevinskaitė, komandos vadovas Remigijus Brazaitis, Martyna Kacinkevičiūtė, Radvilė Bendžiūtė, Meida Juškaitė, Toma Jovarauskaitė, Ineta Eidokaitytė, Karolina Mažintaitė.

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija