Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
II |
Agnė Treinytė |
XI |
Svetlana Stankevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
II |
Rimvydas Nekriošius |
XI |
Regina Kalvelienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Mokytojai |
I |
Edgaras Simonavičius |
Lina Maskolaitienė |
II |
Aidas Drejeris |
Daiva Karčiauskienė |
III |
Deividas Šeškus |
Jurgita Kazinevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Arminas Petraitis |
IX-X |
Erika Liutkevičienė |
2013 m. kovo 1 d. įvyko Jurbarko rajono technologijų olimpiada tema „Pažvelk į pasaulį kitaip".
Konstrukcinių medžiagų grupėje dalyvavo mokiniai iš penkių rajono mokyklų. Dalyviai turėjo pateikti olimpiados tema namų darbus ir taip pat atlikti užduotis.
Gimnazijos moksleivių technologijų olimpiados rezultatai
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojas |
I |
Tomas Krakauskas |
3g. |
Adolfas Būblaitis |
III |
Patricija Baužaitė |
1a |
Adolfas Būblaitis |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Tadas Karanauskas |
1g. |
Laimutė Čiečkiuvienė |
I |
Neringa Jucevičiūtė |
3g. |
Aldona Norkuvienė |
II |
Skomantas Uselis |
1g. |
Laimutė Čiečkiuvienė |
II |
Justas Jaramavičius |
3g. |
Laimutė Čiečkiuvienė |
II |
Darius Kucinas |
4g. |
Aldona Norkuvienė |
III |
Patricija Baužaitė |
1g. |
Laimutė Čiečkiuvienė |
III |
Aurimas Martinkevičius |
2g. |
Aldona Norkuvienė |
III |
Ieva Tamošaitytė |
3g. |
Aldona Norkuvienė |
III |
Vita Bikulčiūtė |
4g. |
Aldona Norkuvienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Tadas Karanauskas |
1g. |
Dalia Kondrotaitė |
I |
Deividas Gudiškis |
2g. |
Birutė Galbogienė |
I |
Edgaras Simanavičius |
4g. |
Birutė Galbogienė |
II |
Aurimas Martinkevičius |
2g. |
Birutė Galbogienė |
II |
Neringa Jucevičiūtė |
3g. |
Dalia Kondrotaitė |
III |
Justas Jaramavičius |
3g. |
Birutė Galbogienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Viktoras Andriuškevičius |
1g. |
Janina Ašutaitytė |
I |
Augustė Dilytė |
2g. |
Janina Ašutaitytė |
I |
Neringa Jucevičiūtė |
3g. |
Janina Ašutaitytė |
I |
Sandra Stiklioriūtė |
4g. |
Janina Ašutaitytė |
II |
Tadas Karanauskas |
1g. |
Janina Ašutaitytė |
II |
Raimondas Kiltinavičius |
3g. |
Janina Ašutaitytė |
II |
Lukas Gudiškis |
4g. |
Janina Ašutaitytė |
III |
Aistė Karaliūnaitė |
1g. |
Janina Ašutaitytė |
III |
Giedrius Uselis |
2g. |
Janina Ašutaitytė |
III |
Jorinda Miserevičiūtė |
3g. |
Janina Ašutaitytė |
III |
Rima Bendoraitytė |
4g. |
Janina Ašutaitytė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Neringa Jucevičiūtė |
3g. |
Jurgita Kazinevičienė |
II |
Aurelija Feizaitė |
3g. |
Gitana Bajorinaitė |
III |
Simona Pilipaitytė |
3g. |
Jurgita Kazinevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Patricija Baužaitė |
1g. |
Lina Maskolaitienė |
III |
Aistė Karaliūnaitė |
1g. |
Edita Rudzianskaitė |
I |
Aurelija Feizaitė |
3g. |
Gitana Bajorinaitė |
II |
Simonas Mikšys |
3g. |
Jurgita Kazinevičienė |
III |
Kotryna Lėja Kilinskytė |
3g. |
Asta Akutaitienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Skomantas Uselis |
1g. |
Algirdas Kazinevičius |
I |
Kristis Balčiūnas |
3g. |
Žilvinas Nedelčenka |
I |
Lukas Gudiškis |
4g. |
Žilvinas Nedelčenka |
II |
Justas Jaramavičius |
3g. |
Žilvinas Nedelčenka |
II |
Mindaugas Uždravis |
4g. |
Žilvinas Nedelčenka |
III |
Tadas Karanauskas |
1g. |
Algirdas Kazinevičius |
III |
Simonas Tumšys |
2g. |
Žilvinas Nedelčenka |
III |
Ignas Pranaitis |
3g. |
Žilvinas Nedelčenka |
III |
Vytautas Ambraziūnas |
4g. |
Žilvinas Nedelčenka |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Tadas Karanauskas |
1g. |
Danutė Dzimidavičienė |
II |
Raminta Grybaitė |
3g. |
Jolanta Norkūnienė |
III |
Aurimas Martinkevičius |
2g. |
Vilija Bartusevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
II |
Mantas Baliukynas |
3g. |
Danguolė Šimanskienė |
II |
Auksė Kriaučiūnaitė |
4g. |
Danguolė Juščienė |
III |
Elonas Pokanevič |
4g. |
Birutė Genienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytoja |
I |
Lukas Skirkevičius |
3g. |
Erika Liutkevičienė |
I |
Edgaras Simanavičius |
4g. |
Erika Liutkevičienė |
III |
Donatas Čeida |
4g. |
Erika Liutkevičienė |