foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

XIX respublikinės mokinių filosofijos olimpiados II turas

     Kovo 4-5 d. Lietuvos edukologijos universitete vyko XIX respublikinės mokinių filosofijos olimpiados II turas. Jame dalyvavo 2b klasės mokinė Milda Kriščiūnaitė (etikos mokytoja Alina Baltrušaitienė).  Per olimpiados I turą pateikta 80 mokinių darbų, iš jų atrinkti 35, tarp geriausiųjų ir Mildos darbas. Nors medalio šiais metais nepavyko parsivežti, tačiau mokinė sugrįžo įgijusi patirties ir puikių įspūdžių. Dalyviai olimpiadoje ne tik varžėsi rašydami filosofinę esė, bet taip pat ir dalyvavo dviejų dienų programoje, kurios metu išklausė filosofo doc. dr. N. Mileriaus paskaitą „Prievartos vaizdavimas kine“, žiūrėjo spektaklį „Sapnas“ Lietuvos nacionaliniame dramos teatre bei lankėsi Kaziuko mugėje.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija