foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Įteikti padėkos raštai rajoninių olimpiadų prizininkams

   Gegužės 2 d. gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius ir direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė pakvietė olimpiadų prizinių vietų laimėtojus į gimnazijos aktų salę, kur buvo įteikti Jurbarko rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus padėkos raštai ir kvietimai į UAB ,,Jurbarko knygyną". Padėkos raštus gavo: Aurimas Martinkevičius, Martynas Tirlikas, Arnoldas Milkus, Saulius Steponavičius, Žilvinas Pranaitis, Karolis Budvytis, Tadas Meškauskas, Skomantas Uselis, Viktoras Andriuškevičius, Klaidas Laskevičius, Domantas Petrauskas, Deividas Gudiškis, Tadas Karanauskas, Aistis Sandaras, Jurgita Mykolaitytė, Eimina Dirvelytė, Neringa Jucevičiūtė, Karolina Sabaitė, Dainius Gubliauskas, Milda Vabalaitė, Giedrius Uselis, Raimondas Kiltinavičius, Augustė Dilytė, Milda Saulina Videikaitė, Deimantė Smirnovaitė, Aistė Karaliūnaitė, Patricija Baužaitė, Martynas Žilinskas, Arnas Danaitis, Lukas Stasiūnas, Rokas Žvinys, Simonas Mikšys, Rimvydas Nekriošius, Aurelija Feizaitė, Raminta Grybaitė, Paulius Eigertas, Kotryna Lėja Kilinskytė, Simonas Sonda, Sigita Liachovičiūtė, Agnė Vabalaitė, Ilona Brazauskaitė, Paulė Vaitkutė, Justinas Bendoraitis, Laura Vasiliauskaitė, Justė Treinytė, Austėja Vidutytė, Viktorija Gerulaitytė, Remigijus Žebrauskas, Egidijus Grygolaitis, Martyna Ambrazaitytė, Julija Vaitiekūnaitė. (smulkesnę info žr. gimnazijos svetainėje Pasiekimai)

 

Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija