foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikiniai konkursai 2019-2020 m. m.

   XIII-ojo kasmetinio Europos mokinių darbų konkurso, skirto DNR dienai paminėti, nacionaliniame etape III a klasės mokinei Barborai Jociutei ir biologijos mokytojai Janinai Ašutaitytei įteikti padėkos raštai už rašinį „Jau yra nuskvenuoti įvairių gyvybės formų (nuo virusų iki žmogaus) genomai. Kokia to reikšmė?“

   Respublikiniame 1-12 klasių mokinių Borutaičių poezijos konkurse „Nuo čia pradėjau aš...“, skirtame mokyklų bendruomenių metams ir kraštiečių rašytojų jubiliejams, komisijos paskatinimą pelnė II klasės mokinė Liepa Pažereckaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Greičiūnienė.

  2020 m. gegužės 28 d. Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkurse „Raktažolė“, skirtame poeto Pauliaus Širvio 100-osioms metinėms, padėkos raštas įteiktas II klasės mokinei Liepai Pažereckaitei, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Greičiūnienė.

  Respublikinėje 2019-jų viktorinoje „Po žvaigždėtu dangum“ mokiniai Orestas Palšauskas, Dominyka Jokšaitė, Klaidas Urbštas, Palmyra Malinauskaitė ir Arnas Šniokaitis priklausantys gimnazijos astronomijos būreliui (vadovas Antanas Kiniulis) varžėsi su 10 komandų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Sveikiname Klaidą Urbštą ir komandą “Vallis”, užėmusią III-ąją vietą!

   2019 m. spalio 19 d. Respublikiniame Lietuvos Konstitucijos egzamino finale III kl. mokinė Barbora Jociutė apdovanota padėkos raštu. Istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis.

     2020 birželio 1 d. Europos egzamine 2020 III klasės mokinė Barbora Jociutė apdovanota padėkos raštu. Istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis.

   (2019-10- 2020-05, Vilnius)  Nacionaliname mokinių konkurse „Praeities stiprybė-dabarčiai" („Seno lagamino istorija“) gimnazijos mokinių komanda: Rokas Grinkevičius (II kl.), Julius Liaudenskis (III kl.), Viktorija Klevinskaitė (III kl.), Monika Lopšaitytė (III kl.), Ugnė Mozūraitytė (III) užėmė I vietą. Istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis.  (žr. čia)

   Respublikiniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ Matas Kuzminskas (istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis) laimėjo 3 vietą respublikoje už darbą „Vaikystė Sibiro lageryje“.

    Klaudija Kriaučiūnaitė už darbą „Senelio istorija“ (dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė, istorijos mokytoja Birutė Genienė) laimėjo paskatinamąją vietą.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija