foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinis intelektinis konkursas „Protų mūšis“

   Kovo 10 d. gimnazijoje vyko respublikinis intelektinis konkursas „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos - Kovo 11-osios 30-mečiui paminėti.

  Konkurso dalyvius pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė ir gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė.

    Konkurso partneriai: Jurbarko rajono savivaldybė, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras, Jurbarko krašto muziejus.
Nugalėtojų komandoms buvo įteikti padėkos raštai ir organizatorių bei partnerių įsteigti prizai.

   Konkurse dalyvavo Jurbarko r. Veliuonos ir Jono Juškų gimnazijos komanda „Junigeda“, Šakių „Žiburio" gimnazijos komanda „Žiburys“, Jurbarko r. Eržvilko gimnazijos komanda „Lietuvninkai“ ir Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos komanda „Dusburgiečiai“.

    Konkursą laimėjo Šakių „Žiburio“ komanda „Žiburys“.

    Konkurso dalyvius džiugino muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės bei šokių mokytojos Redos Žemelienės kolektyvai.

   Renginį ruošė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis, biologijos mokytoja Janina Ašutaitytė, matematikos mokytoja Laimina Naujokienė, anglų k. mokytoja Jurgita Kazinevičienė, geografijos mokytojas Audrius Jurevičius, informacinių technologijų mokytojai Erika Liutkevičienė ir Algirdas Kazinevičius, muzikos mokytoja Gražina Mikšienė, dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė, technologijų mokytojas Adolfas Būblaitis, šokio mokytoja Reda Žemelienė.

    Renginį vedė Aironas Puidokas ir Aidas Ašmonas.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija