foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

2017 m. Konstitucijos egzaminas  I etapas

   Šiais metais Konstitucijos egzaminą 2017 laikė 12 mūsų gimnazijos mokinių tai: Carolina Aukštkalnis, Inga Filipsons, Deivaras Kožikis, Neringa Gailiūtė, Justinas Račas, Aušrinė Kovalenkaitė, Augustė Pocevičiūtė, Iveta Girdžiūtė, Rimgailė Vaitkutė, Viktorija Čelkytė, Aleksandras Davidavičius, Marius Jasiūnas. Šių mokinių istorijos mokytojai Jonas Laurinaitis ir Birutė Genienė.

    Į II Konstitucijos egzamino 2017 etapą pateko Rimgailė Vaitkutė ir Aušrinė Kovalenkaitė istorijos mokytoja Birutė Genienė.

    II egzamino etapas vyks spalio 12 d.

Konstitucijos egzamino 2017 koordinatorė gimnazijoje 
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Jolanta Gudelienė

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija