foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ IV etapas

Gimnazijos mokiniai: Matas Mileris, Aušrinė Bacevičiūtė, Aistis Mozūraitis, Ugnė Bacevičiūtė ir Vėjūnė Rupeikaitė balandžio 28 d. dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių Respublikiniame teisinių žinių konkurso „Temidė“ IV etape Panevėžyje ir užėmė IV vietą (iki III vietos pritrūko 1 taško).

Sveikiname gimnazistus, nors šį kart ir nepasisekė užimti prizinės vietos, didžiuojamės komandos nariais, nes teisinės žinios iš dešimties dalyvavusių komandų buvo įvertintos geriausiai.

Dėkojame komandą ruošusiems mokytojams: Jūratei Videikienei, Alinai Baltrušaitienei, Birutei Genienei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Onutei Enčerienei ir Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. policijos pareigūnui Ramūnui Budriui.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija