foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konkursas „Sidabro vainikėlis“  2017

    „Sidabro vainikėlio“ konkurso regioninio turo parodoje  Tauragėje gimnazijai atstovavo 5 mūsų gimnazistai. Komisija išrinko darbus, kurių autoriai apdovanoti I –Justė Zubrickaitė (mokyt. I. Petruitienė), II - Astė Stasiūnaitytė (mokyt. I. Petruitienė) ir Ramūnas Bartkus (mokyt. A. Būblaitis), III – Julius Dubikaltis (mokyt. I. Petruitienė) vietų laimėtojų diplomais.

   I vietos laimėtoja Justė Zubrickaitė įgijo teisę dalyvauti nacionaliniame ture Jonavoje.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija