foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tarptautiniai konkursai

2019-2020 m. m.

  Vokietijos Vokietijos ambasados patarėjas kalbai, vokiečių kalbos koordinatorius Aleksandras Šleich (Alexander Schleich), ne tik susipažino su gimnazija, mokytojais, bendravo su gimnazijos administracija bei pasveikino ir įteikė vokiečių kalbos egzamino Deutsches Sprachdiplom (DSD) I diplomus mūsų gimnazistams. Iš viso buvo įteikti 7 (DSD) I diplomai. (vokiečių kalbos mokytoja Ona Stanaitienė).

  Šiais mokslo metais trys IV-os klasės mokinės gavo bronzos ženklelį The Duke Of Edinburgh‘s international award, vykdant DofE tarptautinių apdovanojimų programą. (koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, vadovė Lina Maskolaitienė, žygio vadovas Linas Klijūnas).

Tarptautinis nuotolinis renginys "ENO Art--Light for the Earth"

   2019 m. lapkričio 29 d. Tarptautiniame nuotoliniame renginyje inicijuotame Suomijos "ENO Art--Light for the Earth". Ekologinių žibintų darymas, instaliavimas, filmo kūrimas ir talpinimas į  eTwinning. Erasmus + "Eurotopia". Jurbarko Antano Giedraičio­-Giedriaus gimnazijos komanda apdovanota Padėkos raštu. Vadovė užsienio k. (anglų) mokytoja Asta Akutaitienė.

Tarptautinis užsienio kalbų konkursas „Kalėdos keliauja per pasaulį“

   2019 m. gruodžio 5 dieną Tarptautiniame  užsienio kalbų konkurse „Kalėdos keliauja per pasaulį“, vykusiame Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje, Jurbarko Antano Giedraičio­­-­Giedriaus  gimnazijos komanda, kuriai vadovavo mokytoja Jurgita Kazinevičienė  JAGGS (komanda: Rūta Bajorinaitė, Enrika Dumčiutė, Rūta Tirlikaitė, Rugilė Kriščiukaitytė, Tomas Martišius ir Julius Liaudenskis) tapo šio tarptautinio konkurso III-io laipsnio diplomo laimėtojais.

Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2020-Pavasario sesija“ 

   Dėkojame mokytojams organizavusiems mokinių dalyvavimą Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2020-Pavasario sesija“ Antanui Kiniuliui Ir Linai Maskolaitienei.

   Dėkojame mokytojams, kurių mokiniai gavo diplomus:

Nr.

Mokytojas

Dovanos

1.

Antanas Kiniulis

Pažymėjimas (fizika 11)

Džiaugiamės dalyvių rezultatais:

Nr.

Mokinys

Klasė

Dovanos

Individualus dalyvis:

1.

Emilija Barčauskaitė

III

Tušinukas, tvarkaraštis, diplomai (anglų k. I, matem. I, biol. II), padėkos (chem.)

 

Lina Maskolaitienė užregistravo šiuos mokinius:

2.

Eva Buitkutė

I

Tušinukas, diplomai (biol. III, IT III, fizika III), padėkos (lietuvių k., matem., ist., geogr., chem.)

 

Antanas Kiniulis užregistravo šiuos mokinius:

4.

Aušrinė Mačiulaitytė

III

Tušinukas, tvarkaraštis, padėkos (fizika)

 

5.

Dominykas Vilčinskas

III

Tušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika III)

 

6.

Ernestas Sabaliauskas

III

Tušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika III)

 

7.

Nedas Rimavičius

III

Tušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika II)

 

8.

Orestas Palšauskas

III

Tušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika III)

 

9.

Vitas Štreimikis

III

Tušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika III)

 

10.

Adrija Kučinskaitė

IV

Tušinukas, padėkos (fizika)

 

11.

Povilas Samuilis

IV

Tušinukas, diplomai (fizika III)

 

12.

Eglė Liubancaitė

III

Tušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika III)

 

13.

Gintarė Gabrielė Gabšytė

IV

Tušinukas, diplomai (fizika III)

 

14.

Kajus Kuncaitis

I

Tušinukas, diplomai (fizika II)

 

15.

Arnas Šniokaitis

I

Tušinukas, diplomai (fizika I), medaliai (1)

 
 

Individualus dalyvis:

16.

Barbora Jociutė

IV

Tušinukas, tvarkaraštis, diplomai (biol. I), medaliai (1)

 

Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas

   Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurse „DIALOGAI SU GAMTA. MANO KRAŠTAS“ ir gavo padėkos raštą. Mokytoja Jurgita Davidavičienė.

Žiūrėti dalyvių darbus.

Žiūrėti padėkos raštą.

Tarptautinis šokių konkursas „SHOCK“

   Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šokių studijos „ERA“ merginos dalyvavo tarptautiniame šokių konkurse „SHOCK“ ir laimėjo 2 vietą.

   Dalinamės džiaugsmingomis akimirkomis.

Skaityti daugiau

 Gera žinia iš Čekijos, iš 11-ojo tarptautinio kultūros festivalio

    Į Pietų Moravijoje Brno mieste vykusį tarptautinį kaligrafijos konkursą „Nurašinėjame Puškiną“, skirtą rusų literatūros pradininko A.S. Puškino kūrybai ir 220 poeto gimimo metinėms paminėti savo darbus – rusų kalba perrašytas poeto eilėraščių ištraukas, papuoštas iliustracijomis, siuntė ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Skaityti daugiau

Tarptautinis šokių konkursas „SPACE"

   Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos šokių studija „Era“ dalyvavo balandžio 14 dieną Vilniuje, tarptautiniame šokių konkurse „SPACE". M9sū šokėjos, vyresniųjų amžiaus pogrupyje komisijos atviru balsavimu, buvo įvertintos antrąja vieta. Kolektyvo vadovė, choreografė Reda Žemelienė.

Tarptautinis užsienio kalbų konkursas „Kalėdos keliauja per pasaulį“

   2019 m. gruodžio 5 dieną dvi mūsų gimnazijos komandos „No Brainers“ 2A klasė (Jakubaitis Eimantas, Kavaliauskas Karolis, Kuliešius Eisvinas, Kuliešius Haroldas, Mockus Ugnius, Trumpickas Tajus Jonas, ruošė mokytojos V. Pakinkytė ir D. Karčiauskienė) ir JAGGS 3A, 3B klasės (ruošė mokytoja J. Kazinevičienė) išvyko į Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje organizuojamą tarptautinį užsienio kalbų konkursą „Kalėdos keliauja per pasaulį“. Konkurse dalyvavo ir mokiniai, kurie atvyko iš Latvijos. Komandų prisistatymai buvo labai kūrybiški. Renginio dalyviai išbandė savo jėgas ir Proto mūšyje anglų, vokiečių ir rusų kalbomis.

Skaityti daugiau

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija