foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Regioniniai konkursai

Regioninis Suvalkijos krašto Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų programavimo ir informacinių technologijų taikymo konkursas 2020

  Šių metų vasario 21 d. Šakių „Žiburio“ gimnazijoje įvyko regioninis Suvalkijos krašto Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų programavimo ir informacinių technologijų taikymo konkursas moksleiviams.

  Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokinys Ernestas Škudzinskas laimėjo II-ą vietą. Informacinių technologijų mokytoja Erika Liutkevičienė. 

Regioninis konkursas „Sidabro vainikėlis“ 2019

Regioniniame „Sidabro vainikėlis“ ture gimnazijos moksleiviai laimėjo šias vietas:
   Irmantas Norkūnas 2c klasė – I vieta (mokytojas Adolfas Būblaitis)
   Rokas Bružaitis 1e klasė – III vieta (mokytojas Adolfas Būblaitis)
   Ineta Kailiūnaitė 2e klasė – III vieta (mokytoja I.Petruitienė)

Į respublikinį turą pateko Irmantas Norkūnas (mokytojas Adolfas Būblaitis).
Respublikinis „Sidabro vainikėlio“ turas vyks gegužės 31 d. Kėdainiuose.

 Dr. J. Kazicko programavimo konkursas 2019

   Šių metų vasario 22 d. Šakių „Žiburio“ gimnazijoje ir Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje įvyko regioniniai Suvalkijos ir Žemaitijos Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų programavimo ir informacinių technologijų taikymo konkursai moksleiviams. Konkursą nuo 1998 m. remia dr. Juozo Petro Kazicko šeimos fondas.  

Vardas, pavardė

Mokytojas

Klasė

Vieta

Marius Jasiūnas

Erika Liutkevičienė

12

II

Ernestas Škudziskas

Erika Liutkevičienė

11

III

Regioninis konkursas „Sidabro vainikėlis“

   Balandžio 24 d. 16 val. Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ vyks „Sidabro vainikėlio“ parodos uždarymas ir laureatų paskelbimas. Dalyvauja gimnazijos mokiniai, kuriuos parodai-konkursui „Sidabro vainikėlis“ parengė mokytojai A. Būblaitis ir I. Petruitienė. Regioniniame ture Tauragėje dalyvauja šie moksleiviai: Irmantas Norkūnas, Barbora Jociutė, Indrė Jasiūnaitė, Justė Pileckytė, Gintarė Gabrielė Gabšytė.

Sveikiname 2018 m. regioninio IT konkurso nugalėtojus 

   Suvalkijos krašto dr. Juozo Kazicko programavimo konkurse trečias vietas užėmė 4g. Mantas Matijošaitis ir Edvinas Sutkus. Informacinių technologijų mokytoja Erika Liutkevičienė.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas regioninis etapas

Sveikiname Gintarę Stanevičiūtę 4a klasės mokinę, kuri Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse regioniniame etape užėmė I-ą vietą, lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Videikienė.

Kompozicijos dalyviai Ieva Sapronaitytė (3g.), Gabrielius Andrijauskas (3g.), Ūla Urbštaitė (3), Pijus Bastys (3g.), Deimantė Skrickytė (3g.) užėmė II-ą vietą, lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Videikienė.

Sveikiname 2017 m. regioninio IT konkurso nugalėtojus 

   2017 m. Suvalkijos krašto moksleivių Dr. Juozo Kazicko programavimo konkurse Žilvinas Pranaitis užėmė 1-ą vietą, Arnas Danaitis 2-ą vietą.

   Dr. Juozo Kazicko Informacinių technologijų taikymo konkurse Eglė Gedgaudaitė užėmė 1-ą vietą.

   Informacinių technologijų mokytoja Erika Liutkevičienė.

Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso regioninis turas
(įvyko 2016 m. balandžio 13 d.) 

Vieta
Mokinio (ės) vardas, pavardė
Klasė 
Mokytojai
I
Tadas Meškauskas,
Egidijus Grygolaitis,
Domantas Sakalauskas,
Lukas Ignatavičius,
Karolis Gylys
4g.
Jonas Laurinaitis, Jolanta Gudelienė

Regioninio etapo meninio skaitymo konkursas
(įvyko 2016 m. vasario 13 d. ) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė 

Mokytojai

I

Gintarė Stanevičiūtė

3g.

Jūratė Videikienė

II

Meninės kompozicijos dalyviai:

Domantas Grabauskas, Lukas Ignatavičius, Guoda Mockaitytė, Laura Žičkutė

3-4 g.

Jūratė Videikienė

 Suvalkijos krašto moksleivių dr. Juozo Kazicko programavimo konkursas
(įvyko 2016 m. vasario 15 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė 

Grupė

Mokytojai

I

Žilvinas Pranaitis

3g.

Erika Liutkevičienė

III-iosios moksleivių liaudies dailės konkursas "Sidabro vainikėlis" 2015 m.

      Greta Kasparaitytė , Milda Videikaitė  ir Inga Žilinskaitė  (mokyt. I.Petruitienė)  dalyvavo III-iosios moksleivių liaudies dailės konkursinės parodos "Sidabro vainikėlis"regioniniame ture. Inga Žilinskaitė apdovanota "Sidabro vainikėlis" respublikinio turo II vietos diplomu.

2015 m. Regioninis teisinių žinių konkursas "Temidė"

      Regioniniame teisinių žinių konkurse "Temidė" gimnazijos komanda: Tadas Meškauskas  3a,  Egidijus Grygolaitis 3a,  Nidijus Semaška 3b,  Laura Žičkutė 3c, Renaldas Stasiūnaitis 3e užėmė I-ą vietą. Ruošę mokytojai: Jonas Laurinaitis ir Jolanta Gudelienė.

2015 m. regioninis meninio skaitymo konkursas

      Meninio skaitymo konkurso regioninio turo akimirkos, kuriame dalyvavo 4e gimnazistas Mantas Bendžius, mokytoja Jūratė Videikienė. Mantas skaitė ištrauką iš Antano Škėmos romano "Balta drobulė" ir užėmė I-ą vietą. Sveikiname!

2014 m. Suvalkijos krašto moksleivių programavimo konkursas

Skirkevičiui Lukui Suvalkijos krašto moksleivių programavimo konkursas 3 vieta

Konkursas „Tramtatulis 2013“

     Džiaugiamės mūsų gimnazijos mokiniu Leonu Greičiumu, kuris dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tramtatulis 2013“ regioniniame ture. Laureatais tapo keturi dalyviai, kurie balandžio pabaigoje dalyvaus respublikiniame ture, vyksiančiame Kaune. Respubkikiniame ture atstovaus ir Leonas. Leoną groti bandonija moko Stanislovas Sabonaitis (Eržvilko kultūros centras). 

   

Šokių festivalis – konkursas  „Norim kilt… 2013”

    Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šokių studija „Era“ (vadovė Reda Žemelienė) dalyvavo Šiaurės Lietuvos atrankos turo, IX šalies  vaikų ir jaunimo  šokių festivalyje – konkurse  „Norim kilt… 2013” , kuris vyko 2013 m. kovo 23 dieną  Šiaulių miesto kultūros centre. Šiame ture kolektyvas „Era“ atliko šokius „Gyvenimo kreivė“ ir „Kitas viršelis“, kuriuos kompetentinga komisija įvertino puikiai. Šokėjoms įteiktas kvietimas į finalą, kuris vyks 2013 birželio 1-2 dienomis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. 

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS REGIONINIS ETAPAS
(Įvyko 2013 -03 – 09  Šakių „Žiburio“ gimnazijoje)

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Kūrinys

Rengęs mokytojas

Vieta

Skaitovas:

Arnas Ašmonas

4g

Saulius Šaltenis. Ištrauka iš apysakos „Riešutų duona“

Jūratė Videikienė

I

Poetinės kompozicijos dalyviai:

  • Modestas Jeronimas Jonikas
  • Agnė Mišeikaitė
  • Gabrielė Mockaitytė
  • Monika Pavalkytė
  • Julija Ravinytė

4g

„Realitybė“ pagal Petro P.Gintalo, Rolando Povilionio ir keturvėjininkų kūrybą

Jūratė Videikienė

I

 

Daktaro Juozo Kazicko moksleivių programavimo ir IT konkursas Suvalkijos kraštui

   2013 m. sausio 25 d. Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos programavimo būrelio moksleiviai, Ignatavičiūtė Gintarė (4a),Simanavičius Edgaras (4d), Bastys Karolis (4e), Steponavičius Gytis (4c), Skirkevičius Lukas (3b), dalyvavo Daktaro Juozo Kazicko moksleivių programavimo ir IT konkurse Suvalkijos kraštui.

   Geriausiai programavimo konkurse sekėsi Skirkevičiui Lukui. Jis tapo šio konkurso nugalėtoju.

   IT taikymo konkurse Gintarė Ignatavičiūtė laimėjo 5 vietą.

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ III etapas

   Gimnazijos mokiniai: Julija Ravinytė, Laura Bartusevičiūtė, Modestas Jonikas, Dominykas Mazur, Tadas Radišauskas, Agnė Mišeikaitė dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etape ir užėmė IV vietą. Mokinius ruošė istorijos mokytojas ekspertas Jonas Laurinaitis ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė.

Regioninis konkursas „Sidabro vainikėlis“ 2019

Regioniniame „Sidabro vainikėlis“ ture gimnazijos moksleiviai laimėjo šias vietas:
   Irmantas Norkūnas 2c klasė – I vieta (mokytojas Adolfas Būblaitis)
   Rokas Bružaitis 1e klasė – III vieta (mokytojas Adolfas Būblaitis)
   Ineta Kailiūnaitė 2e klasė – III vieta (mokytoja I.Petruitienė)

Skaityti daugiau

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija