foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinis dailės konkursas – „Angelo žinia“ 2016

2016-11-25 dieną mūsų mokinė Onutė Petrikytė 3Ge dalyvavo respublikiniame dailės konkurse – „Angelo žinia“ Šiluvos gimnazijoje. Jai neblogai sekėsi, užėmė ketvirtą vietą.

piesinys
Sveikina ir dėkoja mokytoja J. Davidavičienė, bei mokyklos bendruomenė.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija