foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Fotografijos konkursas-atranka vadovėliui „Kūrybinė fotografija. Portretas“

    Šių metų pradžioje buvo paskelbtas mokinių fotografijos konkursas-atranka vadovėliui „Kūrybinė fotografija. Portretas“. Jo organizatoriai: Kauno moksleivių techninės kūrybos centras ir Kauno jaunimo žiniasklaidos centras. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: kūrybiškumas, meninių raiškos naudojimas.

    Konkursui 230 autorių atsiuntė 1200 darbų. Vadovėliui „Kūrybinė fotografija. Portretas“. buvo atrinkti 52-jų autorių darbai.

    Mūsų mokyklos mokinės Vaivos Vaivadaitės nuotrauka buvo įvertinta ir atrinkta vadovėliui. Taip pat nominacijoje „Už kūrybinius ieškojimus“ buvo nominuota Laura Šventoraitytė.

    Gegužės 27 d. Kauno savivaldybės posėdžių salėje, konferencijos "Autorių teisės ir jų apsauga" metu vyko vadovėlio pristatymas ir po renginio konkurso dalyviai buvo apdovanoti vadovėliais ir diplomais, laureatams buvo išmokėtos premijos.

    Sveikiname konkurso dalyves, linkime naujų kūrybinių ieškojimų!

Mokytojas A. Būblaitis

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija