Konkursas - paroda  „Neša žinią angelai“

Rajoniniame Konkurse - parodoje  „Neša žinią angelai“ 4c klasės mokinė Paulė Vaitkutė  (mokyt. I.Petruitienė)  9-12 kl. amžiaus grupėje  užėmė 1-ają vietą, o  kūrybinio konkurso „Eko kalėdinė kompozicija” laimėjo žaliajį diplomą už ekologiškiausias medžiagas naudotas kompozicijoje.  Konkurso apdovanojimai  vyko 2015m.  sausio 9d. V.Grybo memorialiniame muziejuje. Šio konkurso - parodos organizatoriai Jurbarko rajono technologijų mokytojų metodinio būrelio metodinė grupė, dailės mokytojų metodinė grupė, Jurbarko švietimo centras, V.Grybo memorialinis muziejus.