foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konkursas "Ką papasakočiau partizanui"

     2014 m. gegužės  16 d. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokinių rašinių ir piešinių konkurse "Ką papasakočiau partizanui", skirto generolo Jono Žemaitaičio gimimo 105-osioms ir sušaudymo 60-osioms metinėms, 3GC kl. mokinė Didjurgytė Samanta laimėjo 2 vietą, o 4GB kl. mokinė Dimaitytė Gema 1 vietą.

     Jas ruošė istorijos mokytojas J.Laurinaitis.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija