foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Meninio skaitymo konkursas

    Sveikiname mokyklinio meninio skaitymo konkurso dalyvius, kurie pelnė prizines vietas.  Alina Levgardaitę (1-a vieta), Urtę Laurinaitytę (1-a vieta, Raimondą Kiltinavičių (2-a vieta) Paulių Eigertą (3-ia vieta),  Samantą Pinaitytę (3-ia vieta). Šie dalyviai atstovaus gimnaziją rajoniniame ture. 

Linkime sėkmės!

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija