foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

EUROSCHOOL respublikinio konkurso finalas

   2011 m. gruodžio 19 d. Tauragėje vyko EUROSCHOOL respublikinio konkurso finalas. Gimnazijos 3GD klasės komanda, kuriai vadovavo ir ruošė istorijos mokytojas J.Laurinaitis ir anglų k. mokytoja E.Rudzianskaitė, užėmė antrąją vietą. Sveikiname!

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija