foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jaunųjų policijos rėmėjų konkursas 2019

  Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokiniai kovo 1 d. dalyvavo geriausio 2019 m. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono komisariato ir Jurbarko policijos komisariato jaunųjų policijos rėmėjų konkurse.

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija