foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinis kūrybinio kalėdinio atviruko konkursas-paroda „Aš Tau Linkiu“

   Jurbarko švietimo centras ir Jurbarko r. ugdymo įstaigų technologijų, dailės mokytojų metodiniai būreliai organizavo Respublikinį kūrybinio kalėdinio atviruko konkursą-parodą, kuriame dalyvavo apie 150 moksleivių iš įvairių Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų.

   Sausio 11 d. įvyko respublikinio kalėdinio atviruko konkurso-parodos kūrybinių darbų rezultatų paskelbimas ir darbų autorių apdovanojimai. Mūsų gimnazijos mokiniai: Haroldas Kuliešius 1a darbų atliktų dailės raiškos priemonėmis kategorijoje užėmė III vietą (mokytoja J. Davidavičienė) ir Irmantas Norkūnas 2c darbų atliktų technologijų priemonėmis kategorijoje užėmė I vietą (mokytojas A. Būblaitis).

   

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija