Filmo apie gimnaziją pristatymas

Birželio 7 d., Jurbarko krašto muziejuje vyko filmo apie gimnaziją pristatymas. Filmo kūrybinė grupė mokytojai Jūratė Videikienė, Adolfas Būblaitis ir gimnazistai Guoda Stalgytė, Agnė Urbonaitė, Mantas Širkevičius, Pijus Videika, Pijus Bastys, Gabrielius Andrijauskas, Renatas Jurkšaitis, Erika Alijošiūtė, Jogailė Gustaitytė, Karolina Klimavičiūtė, Deimantė Skrickytė. Kurdami šį filmą, skirtą gimnazijos šimto metų jubiliejui paminėti, trys kūrybinės grupės gimnazistai sukūrė dar keturis filmus, kurių vienas – „Ad astra“, respublikiniame konkurse „Dokumentika mokykloje“ įvertintas antrąja vieta.

Apie konkursą „Dokumentika mokykloje“.
Konkurso tikslas: siekiama ugdyti moksleivių mąstymo „judančiais vaizdais“ įgūdžius, lavinti jų vizualinę kalbą, supažindinti ir sudominti moksleivius kino dokumentika, skatinti išmokti kūrybiškai panaudoti skaitmenines technologijas, formuoti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.