foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinis konkursas „Dokumentika mokykloje“ 2018

   Sveikiname Guodą Stalgytę, Mantą Širkevičių ir Karoliną Klimavičiūtę. Jų filmas „Ad Astra“ respublikiniame konkurse „Dokumentika mokykloje“ laimėjo II vietą. Filmas bus pristatytas birželio 7 dieną 15 val. Krašto muziejuje. Taip pat vyks ir dokumentinio filmo apie Jurbarko gimnaziją pristatymas.

   Paskaityti apie konkursą ir pamatyti filmą galima čia...

J. Videikienė

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija