foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Teisinių žinių konkurso „Temidė“ rajoninis etapas

   Gimnazijos mokiniai: Neringa Gailiūtė (2B), Sabina Račaitė (2B), Justė Pileckytė (3B) Normantas Bataitis (3E) ir Mantas Širkevičius (3E) dalyvavo Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ rajoniniame etape, kuris vyko balandžio 24 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje. Mokinius konkursui ruošė istorijos mokytoja Birutė Genienė, pilietiškumo pagrindų mokytoja Alina Baltrušaitienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Onutė Enčerienė.

Sveikiname užėmus II-ąją vietą!

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija