foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

RESPUBLIKINIS KŪRYBINIS KALĖDINIO ATVIRUKO KONKURSAS - PARODA „AŠ TAU LINKIU, LIETUVA“

   Sausio 5 d. Jurbarko krašto muziejuje vyko respublikinio kūrybinio kalėdinio atviruko konkurso – parodos „AŠ TAU LINKIU, LIETUVA“ uždarymas ir nugalėtojų apdovanojimai. Iš kelių šimtų dalyvių tarp nugalėtojų pateko ir mūsų gimnazijos moksleivis Irmantas Norkūnas. 9 - 12 kl. amžiaus grupėje Irmanto darbas „Simbolinė eglutė rėmelyje“ pelnė pirmąją vietą.

Sveikiname nugalėtoją ir linkime kūrybinės sėkmės.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija