foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Apie emocinę pusiausvyrą

   Pastarosiomis dienomis stebime, kas vyksta pasaulyje, o tuo pačiu, ir mūsų viduje. Šiuo metu jausti padidintą nerimą jausti yra normalu, nes nerimaujame ne tik dėl savo ir artimųjų sveikatos, bet ir pasikeisiančios ateities.

    Visiškai normalu, kad neramu dėl COVID-19, nes:

- sunku suprasti, kiek grėsmė reali;
- neaišku kaip ir nuo ko saugotis;
- kyla bejėgiškumas;
- stengiamės atgauti kontrolę.

Skaityti daugiau...

Loreta Tamošaitienė Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija