foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

GIMNAZIJOS SĖKMĖ

2021 m. gegužės mėnesį žurnalas „Reitingai“ pristatė visų šalies gimnazijų reitingą.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazija yra tarp 100 geriausiųjų gimnazijų.

Ypač didžiuojamės, kad gimnazija iš 91 vietos šiemet pakilo į 68 vietą. Tai rodo, kad gimnazijos mokiniai pasiekia gerų akademinių rezultatų. Remiantis valstybinių brandos egzaminų ir stojimo į aukštąsias mokyklas rezultatais, iš viso reitinguotos 368 Lietuvos gimnazijos.

Toks ypač aukštas mūsų gimnazijos reitingas – tai didelis gimnazijos bendruomenės pasiekimas.

Šiame žurnale pateikiama informacija ne tik apie kokybišką ugdymą teikiančias mokyklas, bet pristatomi ir mokytojai perlai. Tai kompetentingi, atsidavę darbui, stiprų pareigos ir atsakomybės jausmą turintys mokytojai.

Visos gimnazijos bendruomenės vardu džiaugiuosi, kad iškiliųjų Lietuvos mokytojų gretose yra ir mūsų gimnazijos matematikos mokytoja ekspertė Birutė Galbogienė.

Pasidžiaukime visi kartu Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos pasiekimais.

                                                                                                Gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija