Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas "Dėl ugdymo proceso organizavimo karantino metu".

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“
Lietuvos Respublikoje paskelbtas 3 savaičių karantinas nuo 2020 m. lapkričio 7 d. 00:00 iki 2020 m. lapkričio 29 d. 24:00.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. V 2545 „Dėl pagrindinio ir vidurinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“
Gimnazijoje svarbu laikytis šių reikalavimų:
• visi asmenys švietimo įstaigoje privalo dėvėti nosį ir bumą dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį¡ ir bumą.
• Privaloma laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių (grupės dydis ne didesnis nei 5 asmenys), vengti tiesioginio fizinio kontakto.
• Visiems atvykusiems į gimnaziją asmenims sudaryta galimybė matuotis kūno temperatūrą.

• Asmenys, atėję į gimnaziją, privalo dezinfekuoti rankas.
• Po kiekvieno kontaktinio susitikimo su interesantais visi dažnai liečiami paviršiai dezinfekuojami, patalpos vėdinamos.
• Asmenų, ateinančių į Gimnaziją, sveikatos būklė stebima.
• Asmenys, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai, į Gimnaziją neįleidžiami.
• Asmenys, pajutę tokius požymius, nedelsdami turi palikti Gimnazijos patalpas ir kreiptis į šeimos gydytoją.
Asmenims, kuriems nustatyti saviizoliacijos reikalavimai, į Gimnaziją atvykti griežtai draudžiama.

Esant būtinybei atvykti į gimnaziją, atvykimo tikslas turi būti iš anksto suderintas su administracija.
Atvykimo tikslą galima suderinti telefonu (8 447) 72561.