foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Ugdymo proceso organizavimas nuotoliniu būdu

     Gimnazijoje nuo 2020 m. kovo 30 d. ugdymo procesas I-IV klasių mokiniams bus vykdomas nuotoliniu būdu.

   Kviečiame susipažinti su Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašu.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija